Bobin Ram Kenarı

Bobin Ram Kenarı, Tekstilde Ram makinesi ile kesilen kumaş kırpıntılarından oluşurulan bobinlerdir. Sağlamlığı test edilen ürünler, renk ve desenlerine göre ayrıalrak bobinlere sarılmaktadır. Özellikle paspas, kilim, oto koltuk kılıfı gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.

Firmamızda bu ürünleri toplu olarak satın alabileceğiniz gibi tek yumaklar halinde de satın alabilirsiniz

Bobin ram kenarı toplu satış

Web sitemizin linki http://www.medeyarn.com

Mede Yarn orijinal renklerde ve penye iplik geri dönüşüm ürünlerinden, tekstil ipliğinin kalite ve renk koleksiyonuna sahiptir. Hobi dünyasında hayelleriniz için yüksek kaliteli geri dönüşüm örgü ipliği. 
Mede Yarn sitede, sizin hayal dünyanız için ilham alabilir ve penye iplerimiz, pamuk ipliklerimiz ile benzersiz konseptimiz ile tanışabilirsiniz. Tüm iplerimiz % 100 geri dönüşümlüdür ve sağlam bir tığ işi paspas, sepet, puf, çanta ve şık moda ürünleri üretmek için son derece uygundur. 
Bizim kalitemizi test etmeye ne dersin? Sitemizden, üye olmadan veya üye olup ürünlerimize göz atın veya benzersiz bir kalite ve zengin renk mağazamızda gezinmeye ne dersiniz. Eğlenin ve yeni öğrenenler için esin kaynağı olun! Destek ekibimiz sizlere yardım için hazır, bizi aramaya çekinmeyin.
Penye ip diğer adıyla ram makinesinde kesilen ve kullanılmayan kumaş kenarlarının, ipliğe dönüştürülmesiyle oluşmuştur. Geri dönüşüm ipliktir ve yapısında hatalar olabilir. Renklerin devamı olmayabilir. Yumaklar da gramaj ve metraj farkı olabilmektedir.Siz de bizim gibi hevesli misiniz? 
Hemen kendinize penye ipliklerimizden alın. Mede Yarn penye iplik ile eğlenmenizi dileriz! Yaratıcı olun, ilham alın sizde Mede Yarn ailesine katılın! Kaliteli Kumaş İpler, Penye İpler Uygun Fiyatlarla Mede Yarn’da  penye iplik satın alın ve alışveriş yapın! Penye ipliklerimiz yüzde yüz geri dönüştürülmüş ve çeşitli renklerde mevcuttur.